Yüzme

Yüzme çalışmalarımızı akademisyen koordinatörler organize etmektedir.
Tuvalet alışkanlığını kazandığı andan itibaren her yaş grubundaki çocuk ve yetişkin spor kulübümüzün potansiyel üyesidir.
Kullanmakta olduğumuz yüzme havuzunun fiziki şartlarını dikkate alarak programlama yapıyoruz. Bazı havuzlarımız sadece yüzme kursu için elverişli iken, bazı havuzlarımızda takım antrenmanları yapabiliyoruz. Örneğin bir havuz, 3-5 yaş grubu yüzme kursu için uygun değilse programa dahil edilmez.

En iyi hizmeti verebilmek için, çocuk yüzme kursu, yetişkin yüzme kursu, sualtı hokeyi, sualtı ragbisi, triatlon ve yüzme takım çalışmalarımızı ve hatta eğitim almadan serbest olarak havuzdan yararlanmak isteyen üyelerimiz için faaliyetlerimizi gerçekleştirdiğimiz havuzlarımıza ait bilgilere ulaşmak için aşağıdaki bağlantıları ziyaret edebilirsiniz.

    En hızlıya - En yükseğe - En güçlüye!..
Citius - Altius - Fortius!..

HAVUZLARIMIZ

İstanbul'un Asya yakasında, ulaşımı kolay, merkezi lokasyonda bulunan yüzme havuzlarında faaliyet gösteriyoruz.  Tüm tesisler yetişkin ve çocuk yaş gruplarına yönelik yüzme kursları ve müsabık takım antrenmanı yapmak için elverişlidir.