iamge
Ayberk Ergeneli

1989 yılında İstanbul'da doğdu. 5 yaşında yüzmeye başladı. Öncesinde kısa bir dönem jimnastik ile uğraştı. 3 yıl İstanbul Yüzme İhtisas Kulübü'nde, 3 yıl Galatasaray Spor Kulübü'nde, 2 yıl Çağatay Su Sporları Kulübü'nde lisanslı olarak yüzdü. Sonrasında 2 yıl Aikido'ya devam etti. Burada da yüzmede olduğu gibi bir çok derece aldı. Son seviye sınavına yaşı yetmediği için giremedi ve Aikidoyu bıraktı. Çağatay Su Sporları Kulübünde, İstanbul Su Sporları Kulübünde antrenörlük yaptı. Okan Üniversitesi mezunu.  Araba kullanmak ve RC Modelcilik hobileri arasında.

barbaros görkey
Barbaros Görkey

23/02/1993 yılında İstanbul'da doğdu. 7 yaşında yüzme sporuyla tanıştı. 2007 yılında sualtı hokeyi ve sualtı rugby sporuyla uğraşmaya başladı. Marmara Spor Kulübü Sualtı Hokeyi ve Ragbi takımlarının da antrenörüdür. Bunların yanında atletizm, amerikan futbolu, boks sporlarıyla da uğraşmıştır. 2011 senesinden bu yana yaz aylarında cankurtaranlık yapmakta. Mersin Üniversitesi mezunudur. Öğrencilik döneminde Mersin Üniversitesi Sualtı Hokeyi ve Sualtı Rugby takımının baş antrenörlüğünü yaptı. Yetişkin ve özel yüzme dersleriyle ilgili çalışmalarda bulunuyor.

erdogan gündüz
Erdoğan Gündüz

1972 Kayseri doğumlu. İlk ve orta öğrenimini Antalya'da tamamladı. Marmara Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu'nu bitirdi. Öğrencilik yıllarında profesyonel olarak Atletizm ile uğraştı. 15 kez Milli oldu. Liseler 3000 m. Dünya Şampiyonluğu, Orta gençler 8000 m. Balkan Şampiyonluğu, iki kez Gençler Balkan üçünlüğü var. Üniversite yıllarında yüzme eğitimi alarak Kınalı Ada Su Sporları Kulübü, Çağatay Su Sporları Kulübü ve Avrasya Su Sporları Kulübü'nde antrenörlük yaptı. Halen Üsküdar Saffet Çebi İlköğretim Okulu'nda Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği görevini sürdürmekte. Formula 1, Basketbol, Tenis, Bilişim Teknolojileri ve Tiyatro özel ilgi alanlarındandır.

Muharrem Kalyoncu
Muharrem kalyoncu

1981 İstanbul-Zeynep Kamil doğumlu. İlk ve orta öğrenimini İstanbul'da tamamladı. Marmara Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu Yüzme Antrenörlüğü bölümü mezunudur. Uzun yıllar yüzücülük yaptıktan sonra İstanbul Yüzme İhtisas Kulübü, Galatasaray Spor Kulübü ve Çağatay Su Sporları Kulübü 'nde antrenörlük yaptı. 2003 yılında İstanbul Su Sporları Kulübü'nü kurarak bu kulüpte rekortmen yüzücüler yetiştirerek milli takıma sporcular kazandırdı ve kazandırmaya devam ediyor. Türkiye Yüzme Federasyonu yüzme teknik kurul üyeliği ve milli takım antrenörlüğü yaptı. Halen İstanbul Su Sporları Kulübü'nde yüzme antrenörlüğünü ve yöneticilik görevini sürdürmektedir..

murat akpınar
Murat Akpınar

1992 - İstanbul doğumlu. İlk ve orta öğrenimini İstanbul'da tamamladı. Spor akademilerine hazırlanıyor. Spor yaşamına altı yaşında cimnastik branşı ile başladı ve sekiz yıl boyunca aralıksız sürdürdü. Bir dönem futbol ile ilgilendi. Yüzme ile ilgili eğitimlere katıldı, cankurtaran sertifikası aldı. Bilimsel Yüzme Spor Kulübü Sualtı Hokeyi takım sporculuğu yaptı. Bir çok yüzme kulübünde antrenörlük yaptı. Fitness yapmayı seviyor.

Mustafa yasin öz
Mustafa Yasin Öz

1987 İstanbul doğumlu. Kadıköy Mehmet Bayazıt Lisesi'nden mezun.  Sualtı hokeyi ve ragbi oyuncusudur. Yetenekleri doğrultusunda ülkesini temsilen dünya şampiyonasına katılabilmeyi ve iyi bir eğitimci olmayı hedefliyor. Engelli çocuklar ile yüzme eğitimi, İstanbul Park Orman Kids Clup yüzme yaz okulu ve yetişkinlere yönelik yüzme kursları deneyimleri arasındadır. Futbola özel ilgi duyuyor.

Özgür Aksaman
Özgür Aksaman

1979 yılında İstanbul'da doğdu. Doğduğundan bu yana havuzdan çıkmadı. Çok yoğun spor yaptığı için Spor Akademisi yerine Sanat okumayı tercih etti. Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi'nden 2005 yılında mezun oldu. Aktif sporculuğunun yanı sıra 1999 yılından bu yana yüzme antrenörlüğü yapmaktadır. Federasyonun düzenlediği antrenörlük kurslarında eğitmen olarak görev aldı. Bunların dışında özel bir firmada tasarım direktörlüğü yapmaktadır. Aktif olarak sualtı ragbisi ve triatlon yapıyor.

Özgür Kurtaran
Özgür Kurtaran

1996 İstanbul doğumlu. Altı yaşında Marmara Spor Kulübü bünyesinde yüzmeye başladı. Yüzme kariyeri devam ederken aynı zamanda lisanslı olarak futbolculuk yaptı. Birinci kademe yüzme antrenörlüğü belgesine ve bronz cankurtaran belgesine sahip. İstanbul Aydın Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Spor Yöneticiliği Bölümünden mezun.

Serkan Özkeskin
Serkan Özkeskin

1972 İstanbul doğumlu. 1998 yılında Marmara Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu'nu bitirdi. Çeşitli spor kulüplerinde yüzme ve tenis eğitmenliği yaptı. Köln Spor Yüksek Okulu'nda kano ve kayak eğitimi alarak, Türkiye Kano Federasyonu (Türkaf) çatısı altında bu sporun tanınıp yaygınlaşması için çalıştı. Türkaf'ın teknik ve bilişim kurullarında görev aldı. On yıl boyunca Nail Reşit İlköğretim Okulu'nda Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği yaptı. Devamında İnönü A.T.T.E.M. Lisesi'nde Beden Eğitimi ve Spor Öğretmeni görevini üç yıl sürdürdükten sonra, Haydarpaşa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nde sekiz yıl görev yaptı. Halen Hikmet Tevfik Ataman Çok Programlı Anadolu Lisesi'nde Beden Eğitimi Öğretmenliği görevini sürdürüyor. Bilgi toplumu olmak için çocuklara daha çok ilgi gösterilmesi gerektiğine, bilgi ve sevginin paylaşarak artacağına inanmaktadır.

Servet Gezgiç
Servet Gezgiç

11.11.1972 Bingöl-Kiğı doğumlu. Öğrenimini İstanbul'da tamamladı.1998 yılında Marmara Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu'nu bitirdi. Maltepe Spor Kulübü ve Bilecek Spor Kulüpleri'nde Futbol branşında aktif olarak sporculuk yaptı. Özel ve resmi kulüplerde Yüzme ve Tenis branşlarında eğitmenlik yaptı. Halen Üsküdar Validebağ Fen Lisesi'nde Beden Eğitimi Öğretmenliği yapmakta. Seyahat, kayak, futbol, tenis, müzik ve otomobillerle uğraşmak ilgi alanlarıdır.

Tarık Yurtseven
Tarık Yurtseven

İstanbul doğumlu. İlk ve orta öğrenimini İstanbul´da tamamladı. Daha sonra ekonomi okudu. Uzun yıllar yüzdükten sonra aktif olarak 1997 yılından beri yüzme antrenörlüğünü Tübesk, İl spor okulu, Kızıltoprak yüzme, Biyem´ de sürdürdü. Halen Marmara Spor Kulübü´nde aktif olarak sürdürmektedir. Antrenörlük yaşamının uzun bir bölümünü engelli sporculara gönüllü olarak yüzme öğreterek geçirdi. Yüzme, kano ve kayak en ilgili alanlarıdır.