Tenis

Tenis kursları için herhangi bir sınırlama yoktur. Altı yaşından itibaren her çocuk veya yetişkin tenis dersi alabilir. İster grup tenis dersleri ile ister birebir özel tenis dersi ile tenis öğrenebilir veya tekniğinizi geliştirebilirsiniz. Küçük çocuklar için tertiplenen tenis okullarına dahil edilen miniklerin gelecekte tenis sporcusu olması mümkündür. Bu sayede öğrencilik yıllarında tenis sayesinde eğitim bursu alma imkanları da mevcuttur.

Son yıllarda tenis kortlarının sayıca artması sayesinde her seviye ve her sosyo ekonomik düzeydeki insan tenis ile tanışabiliyor. Herhangi bir sakatlığa sebebiyet vermeyecek kadar nazik bir spor olan tenis , oyuncuya spor yapmanın yanısıra keyif de veren sporların başında gelmektedir.

Arzu ederseniz kendi kortunuzda da tenis dersi alabilir ve devamında kendi imkanlarınızda tekniğinizi geliştirebilirsiniz. Kendi kortunuz yoksa bile kulübümüzün şehrin değişik lokasyonlarında anlaşmalı olduğu kortlarda ders alabilirsiniz. Her seviyedeki tenis sporcusuna uygun, tenis turnuvalarına katılmak için teknik desteğe ihtiyaç duyulduğunda bile kısa süreli tenis koçluğu desteğimizden faydalanabilirsiniz.

Ataşehir, Kadıköy, Acıbadem, Üsküdar, Ümraniye, Maltepe, Kartal ve size ulaşımı en yakın olan bölgelerde Tenis kursları, birebir özel tenis dersi.

Size her konuda yardımcı olabilecek koordinatörümüz Servet Gezgiç'e (0532) 335 91 05 numaralı özel hattından erişim sağlayabilirsiniz.

    En hızlıya - En yükseğe - En güçlüye!..
Citius - Altius - Fortius!..