Kadıköy Acıbadem Voleybol Okulu

CUMARTESİ + PAZAR 15:30 - 16:30    

Merak Edilenler

Bilgi
Kadıköy Acıbadem Voleybol Okulu, Doğuş Üniversitesi / Acıbadem kampüsünde gerçekleşen antrenmanlar, belirli süre, koşul ve sınırları kapsayan anlaşma ile marmarasport basketbol adı altında faaliyetlerine devam etmektedir. Bu şubede sözleşmeye bağlı olarak belirli süre, koşul ve sınırları kapsayan anlaşma ile markamız kullanılmaktadır.
Nasıl Kayıt Olunur?
İlk antrenmana geldiğinizde gerekli belgeler tarafınıza verilip, doldurmanız istenir. Lisans için gerekli evraklar listesi daha sonraları kursiyere verilerek sonraki çalışmalara bu belgeleri getirmesi istenir.

Gruplar Nasıl Oluşturulur?
Gruplandırma yaş ve seviyelerine göre yapılır. Sporcular arası seviyelere göre gruplar belirlenir. İleri seviyelerde lisanslı sporcu olunduğunda ve küçük gruplarda özel turnuvalar-resmi maçlara çıkma şansı yakalanır. Gruplarımız ileri seviyelere ulaşılması adına yapılan antrenmanlar ile gelişimlerine katkı sağlanmaktadır. Takımlarımız ve Spor okulu gruplarımız toplam 12 kişi ile sınırlıdır. Her grupta en az 2 antrenör bulunmaktadır.
Eğitmenlerimiz
Antrenör kadromuzun tamamı alanında yüksek eğitim görmüş, uzman kişilerden oluşur. Her eğitmenimiz pedagojik eğitim ilkelerine uygun olarak çalışmalarını gerçekleştirmektedir.
Ücretler

Ücretlerimiz bir defaya mahsus olarak kıyafet ve her ayın 1-5 ’i arasında ödenecek olan aylık ödemelerden oluşur. Bunun dışında herhangi bir ücret talep edilmemektedir. Ücret karşılığı verilen kıyafetler; forma takımı, dizlik, tayt şort, tişört ve çoraptan oluşmaktadır.

Aylık Aidat 270 tl dir.

Yetkili Koordinatör İletişim
erhan bingöl
Ahmet EKİCİ

Koordinatör

0505 693 04 96