Kadıköy Acıbadem Basketbol Okulu

DOĞUM YILI 2011 - 2012 2009 - 2010 2007 - 2008
CUMARTESİ + PAZAR 12:30 - 13:30 13:30 - 14:30 14:30 - 15:30

Merak Edilenler

Bilgi
Kadıköy Acıbadem Basketbol Okulumuz, Doğuş Üniversitesi / Acıbadem kampüsünde gerçekleşen antrenmanlar, belirli süre, koşul ve sınırları kapsayan anlaşma ile marmarasport basketbol adı altında devam etmektedir. Bu şubede sözleşmeye bağlı olarak belirli süre, koşul ve sınırları kapsayan anlaşma ile markamız kullanılmaktadır.
Nasıl Kayıt Olunur?
İlk antrenmana geldiğinizde gerekli belgeler tarafınıza verilip doldurmanız istenir. Daha sonraki dönemde lisans için gerekli evraklar listesi kursiyere verilerek sonraki çalışmalara bu belgeleri getirmesi istenir.

Gruplar Nasıl Oluşturulur?
Gruplandırma yaş seviyelerine göre yapılır. Sporcular arası seviyeye göre küçük gruplar oluşturulur, gerekirse bire-bir antrenör eşliğinde çalışma yapılır. Gruplarımız sayı olarak istisnai durumlar haricinde en fazla 15 sporcudan oluşur. Her grup için en az üç eğitmen görev alır. Gruplandırma yaş ve seviyelerine göre yapılır. Sporcular arası seviyelere göre gruplar belirlenir. İleri seviyelerde lisanslı sporcu olunduğunda ve küçük gruplarda özel turnuvalar-resmi maçlara çıkma şansı yakalanır. Gruplarımız ileri seviyelere ulaşılması adına yapılan antrenmanlar ile gelişimlerine katkı sağlanmaktadır. Takımlarımız ve Spor okulu gruplarımız toplam 12 kişi ile sınırlıdır. Her grupta en az 2 antrenör bulunmaktadır.
Eğitmenlerimiz
Antrenör kadromuzun tamamı alanında yüksek eğitim görmüş kişilerden oluşur. Her eğitmenimiz alanında uzman ve pedagojik eğitim ilkelerine uyumlu olarak çalışmaları gerçekleştirmektedir.
Ücretler

Ücretlerimiz bir defaya mahsus kıyafet ve her ayın 1-5 ’i arasında ödenecek olan aylık ücretlerden oluşur. Bunun dışında herhangi bir ücret alınmamaktadır. Ücret karşılığı verilen kıyafetler; forma takımı, tişört ve çoraptan oluşmaktadır.

Aylık Aidat 270 tl dir.

Yetkili Koordinatör İletişim
erhan bingöl
Ahmet EKİCİ

Koordinatör

0505 693 04 96