Kano Günlükleri Facebook Twitter Ana Sayfa

Önceki sayfa Sayfayı Yazdır


Gerekli Tahliller
İdrar Tahlili ve Hepatit B Tahlili
(İstenen belgeleri anlaşmalı laboratuvarımız İn Vitro'da yaptırabilirsiniz.)
Bilgi için: www.invitro.com.tr
Gruplar kaç kişi?

Yüzme öğrenmek için gelen üyeler ilk olarak "hoş geldin" grubuna alınır. Bir nevi hazırlık grubu diyebilirsiniz. Burada; üyelerin "suyla tanışması" amaçlanmaktadır. Su duygusunu geliştirerek, korkusu olan üyelerin "suyla barışmaları" sağlanmaktadır. Eğitim kalitesini üst seviyede tutabilmek için grupa en fazla 6 kişi kabul ediliyor. Hazırlık sınıfını geçebilen üyeler teknik öğrenmeye başlayacakları asıl gruplarına alınır. Bu üyelerin her biri aynı seviyede olduklarından, eğitim hızlı bir şekilde aksamadan ve herkese yarayacak şekilde devam eder. Uzun yıllar boyunca tecrübe edilmiş olan "sirkülasyon tekniği" sayesinde gruptaki her üye tatmin olacak şekilde hızlı eğitim alabiliyor.

Ne zaman başlayabilirim?

Yılın her ayında başlanabilir. Ancak kontenjan sınırlı olduğundan ön kayıt yaptırmanız gerekmektedir.

Kadın-Erkek karma mıdır?

Evet, yüzme eğitimlerimizde tüm yaş gruplarındaki kadın ve erkek üyeler karma eğitim görmektedir. Yeterli talep oluşursa, sadece kadınlara yönelik yüzme seansı düzenlenebilir.

Serbest yüzebilir miyim?

Eğitim almadan, havuzdan yararlanabilirsiniz. Ancak ders alsanız da almasanız da üyelik şartları aynen sizin için de geçerlidir. Ücretlerde herhangi bir değişiklik uygulanmaz.

Ders telafisi yapılır mı?

Üyeler, katılamadığı derslerin telafisini talep etme hakkına sahip değildir. Kulübümüz bu konuda pozitif ayrımcılık hakkını saklı tutar.

Eğitmenlerin Kariyerleri

Eğitmenlerimizin tamamı Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu mezunu akademisyenlerden, ve/veya aktif sporculardan oluşmaktadır.

Kimler özel ders almalı?

Çok gerekmediği sürece keyfi olarak özel ders alınmasını önermiyoruz. Grup dinamiği her zaman daha ekonomik ve faydalı olacaktır. Buna rağmen şayet ciddi su korkunuz varsa, çok kısıtlı zamanınız varsa, herhangi bir özel durumunuz varsa özel ders alabilirsiniz.

Uyarımız !

Her sektörde olduğu gibi yüzme eğitimi söz konusu olduğunda da rekabet söz konusudur. Nasıl ki rekabet ortamında kötü niyetli oluşumlar mevcut ise aynı sıkıntı yüzme sporu için de geçerlidir. Paranızı, zamanınızı ve her şeyden önce sağlığınızı emanet edeceğiniz kişi ve kurumları iyi analiz etmek zorundasınız. Üyelik için sadece internet veya telefon ile elde edeceğiniz bilgiler yeterli olmayabilir daha doğrusu aldatıcı olabilir. Bir beceriyi her eğitmenin öğretebileceğini ancak uygun rol modeli olamayabileceğini aklınızdan çıkarmayın. Önemli olan çocuklarınızda kalıcı ve olumlu davranış değişiklikleri elde etmektir.
Bu nedenle;
- Kayıttan önce mutlaka dersleri izleyin,
- Mümkünse eğitmen ile görüşün,
- Havuzun su kalitesi hakkında bilgi isteyin,
- Tesisi önceden gezin,
- İmkanınız varsa mevcut üyelerden referans alın,
- Unutmayın; eğitimin pazarlığı olmaz. “Daha ucuz” iyi olmayabilir!

İletişim ve Koordinasyon

 Muharrem KALYONCU
 05327104652

Ulaşım Krokisi
Marmara Sport © 1997 - 2014 | Her Hakkı Saklıdır.
web tasarımı